پایگاه اطلاع رسانی شهید محمدرضا تورجی زاده
 
می رویم تا انتقام سیلی زهرا بگیریم...

رئیس موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) با اشاره به ویژگی‌های مقام معظم رهبری گفت: باید خداوند را شکرگزار باشیم که چنین انقلاب و رهبر بی بدیلی به ما مرحمت فرموده است.


به گزارش معاونت سایبری موسسه فرهنگی شهید محمدرضا تورجی زاده کاشان : آیت الله مصباح یزدی، پیش از ظهر امروز 91/11/24 در دیدار جمعی از فرماندهان و پرسنل نیروی انتظامی، با اشاره به لزوم توجه جدی به مسئله خودسازی، تاکید کرد: ما باید قبل از این که به اصلاح دیگران بپردازیم، خود را بسازیم.
 
عضو خبرگان رهبری همچنین به ویژگی‌های مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: در اتاق مقام معظم رهبری این جمله درج شده است "کسانی که می‌خواهند به اصلاح دیگران بپردازند، ابتدا باید خود را اصلاح کنند".
 
رییس موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) یادآور شد: باید خداوند متعال را شکرگزار باشیم که چنین انقلاب و رهبر بی بدیلی به ما مرحمت فرموده است.
 
ایشان تاکید کردند: برای این که درگیر فتنه ها نشویم، باید اسلام در جامعه عملی شود و فراموش نکنیم که اشارات مقام معظم رهبری، قطب نمای مسیر ماست.
 
آیت الله مصباح یزدی همچنین با اشاره به اهمیت توجه روحانیت به مسئولیت های اجتماعی، خاطرنشان کرد: روحانیت باید به مسئولیت های اجتماعی خود توجه کند؛ چرا که اسلام، پایه رشد و کمال است و به وسیله روحانیت ترویج می‌شود.

طبقه بندی: اخبار مختلف و متنوع، 
برچسب ها: شهید تورجی زاده، محمدرضا تورجی زاده، یازهرا، علامه مصباح یزدی، ناجا، خاطره علامه مصباح،  
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 24 بهمن 1391 توسط دیوانه شهید تورجی زاده (اهل کاشانم)
طراح قالب : { معاونت سایبری موسسه فرهنگی شهید محمدرضا تورجی زاده کاشان}
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات