پایگاه اطلاع رسانی شهید محمدرضا تورجی زاده
 
می رویم تا انتقام سیلی زهرا بگیریم...

رییس جمهور با بیان اینكه آرمان قدس به آرمان و هدف مشترك همه مسلمانان و ملت‌های آزادیخواه تبدیل شده است، گفت: امروز سیر شرایط به نفع ملت‌ها و در راستای تحقق آرمان‌ آنان به پیش می‌رود و نگاهی به تاریخ 50 ساله حضور صهیونیست‌ها در منطقه نشان می‌دهد كه آنان در سرازیری سقوط قرار دارند.به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهید محمدرضا تورجی زاده به نقل از باشگاه خبرنگاران ، محمود احمدی‌نژاد در دیدار معاون دفتر سیاسی حماس، آزادی فلسطین و قدس شریف را یك مسأله مكتبی و دینی دانست و گفت: حتی اگر نگاه دینی به موضوع فلسطین وجود نداشته باشد، فلسطین یك موضوع سرنوشت‌ساز برای كل منطقه و جهان بوده و امروز سرنوشت كل منطقه با آزادی قدس شریف گره خورده است.

رییس جمهور با تأكید بر اینكه فلسفه وجودی صهیونیست‌ها زیر سوال قرار دارد، اظهار داشت: صهیونیست‌ها دیگر از موضع تهاجمی خود ساقط شده و امروز صرفاً تكاپوی آنها دفاع از وضع موجود خودشان است كه البته در این عرصه نیز توفیقی نخواهند داشت.

رییس جمهور با اشاره به اینكه پیروزی از آن ملت‌ها و انسان‌های مؤمن و عدالت‌خواه است، تصریح كرد: هر كس برای خدا كار كند، پیروز است و صهیونیست‌ها رفتنی هستند، چرا كه شیطانی‌ هستند و شیطان در مسیر نابودی قرار دارد.

احمدی‌نژاد خاطر نشان كرد: شرط پیروزی و موفقیت حقیقی آن است كه همه با یكدیگر متحد بوده و فقط برای خدا كار كنند و شاهد این ادعا، پیروزی مقاومت در غزه با تجهیزات اندك در برابر لشكر شیطانی صهیونیست‌ها و حامیانشان است.

رییس جمهور با بیان اینكه پیروزی مقاومت در غزه گواه پشتیبانی خدای متعال از مؤمنین است، گفت: اگر روحیه ایمان و مقاومت حفظ شود به زودی همه فلسطین آزاد خواهد شد و این وعده خداست كه تخلف‌ناپذیر است.

احمدی‌نژاد با اظهار امیدواری از اینكه سیر تحولات منطقه به سوی تقویت حمایت‌ از آرمان آزادی فلسطین به پیش می‌رود، اضافه كرد: ملت ایران همواره و تا لحظه آخر با افتخار در كنار ملت مظلوم فلسطین خواهند بود و پیروزی واقعی نزدیك است.

رییس جمهور همچنین با اشاره به تحولات سوریه گفت: وقت آن رسیده كه همه طرفین در سوریه دست در دست یكدیگر داده و با تفاهم و گفتگو مشكلات سوریه را حل و فصل كنند.

معاون دفتر سیاسی حماس نیز در این دیدار با بیان اینكه پیروزی مقاومت در غزه دیگر برادران فلسطینی را نیز مجاب كرده است كه مقاومت تنها راه پیروزی در برابر صهیونیست‌هاست، گفت: مقاومت در غزه، امت فلسطین را در مسیری قرار داده كه مملو از پیروزی است.

وی با اشاره به اینكه تغییراتی در موازنه منطقه پیش آمده كه مسیر آن به نفع مقاومت است، اظهار داشت: احساس می‌كنیم به زمان ثمردهی مجاهدت‌ها و تلاش‌ها نزدیك می‌شویم و البته باید تلاش‌مان را برای وحدت بین امت اسلامی بیشتر كنیم.

معاون دفتر سیاسی حماس ادامه داد: آرمان قدس باید محور توجهات و دغدغه‌های ما و موضوع همه تلاش‌ها باشد.

وی همچنین با بیان اینكه سوریه هیچ‌گاه جز در مسیر حمایت از فلسطین و مقاومت نبوده و همواره منبع امید فلسطین و فلسطینیان بوده است بر لزوم تلاش برای بهبودی وضع این كشور براساس تفاهم تأكید كرد.

طبقه بندی: خبرهای سیاسی، 
برچسب ها: اخبار سیاسی کشور، آزادی فلسطین، شکست اسرائیل،  
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 15 اسفند 1391 توسط دیوانه شهید تورجی زاده (اهل کاشانم)
طراح قالب : { معاونت سایبری موسسه فرهنگی شهید محمدرضا تورجی زاده کاشان}
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات