پایگاه اطلاع رسانی شهید محمدرضا تورجی زاده
 
می رویم تا انتقام سیلی زهرا بگیریم...

پیام های بسیار زیبا و قابل تأمل شهداء به مناسبت عید باستانی نوروز

شهید قدیر خلیلی می نویسند: نتوانستم كه دراین ایام عید، بچه های شهدا را درخانه ببینم كه عید ندارند و فرزندان من عید و شادی داشته باشند و فقط برای رضای خدا به جبهه حق علیه باطل می روم...

شهید ابوالقاسم صفدری
برای عید نوروز تنها تبریكی كه میتوانم برای شما بفرستم خبر پیروزی عملیات است. دوستان گرامی! من از شما كمال رضایت را داشته و دارم و از شما میخواهم كه سلاح افتاده مرا برگیرید و راه شهیدان را ادامه بدهید و ما باید ان قدر در دریای خون شنا كنیم تا به ساحل پیروزی كه همان ازاد سازی مظلومان عالم از دست ظالمان است برسیم...


شهید احمد غفاری
مادر و پدر عزیزم سلام عرض می كنم امیدوارم كه حالتان خوب باشد من عید نوروز را به شما پدر و مادر و خواهران و برادرانم تبریك می گویم مادر جان شاید دیگر همدیگر را نبینیم .اگر خدا بخواهد من به آرزوی خود برسم بهترین پاداش این دنیای خود را گرفته ام... خداحافظ احمد غفاری


شهید امیر عشقی قوچانی
مادر و پدرم و خانواده عزیزم عیدتان پیروز ولی این عید، عید ما نیست. روزی كه اسلام به پیروزی نهایی برسد عید نوروز ماست . پدر و مادرم هدف شهدا تحقق اسلام بود و با خون شهدا انقلاب تقویت میشود و هر روز كه اسلام پیروز شد عید نوروز ماست كه پرچم اسلام بر فراز بیت المقدس به اهتزاز در اید .


شهید قدیر خلیلی
چون دیدم كه امروز درخانه نشستن برای من ننگ است و واجب دیدم كه به امام لبیك گویم و نتوانستم كه دراین ایام عید نوروز بچه های شهدا را درخانه ببینم كه عید ندارند و فرزندان من عید وشادی داشته باشند و فقط برای رضای خدا به جبهه حق علیه باطل می روم و اگر خداوند به من لطف فرماید كه درخدمت شهدا باشم وهمگی درخدمت سرور شهیدان حسین بن علی (ع) وصیت این حقیر این است كه امت حزب الله اسلام را یاری كنند وامام عزیز را تنها نگذارند خانواده های شهدا را فراموش نكنند.


شهید اصغر نیرین دستجردی
خداوندا در این ایام كه سال نو در پیش است و من به جبهه می روم ، نه به این خاطر است كه در كنار خانواده ام نباش ، بلكه برای رضای تو و یاری كردن رزمندگانت كه سربازان امام زمان ، می باشد ، خداوندا از تو می خواهم كه مرا یاری كنی و به معبودم كه تو هستی برسانی ، خداوندا این چندین ساله من است كه شهید شدم و از تو می خواهم كه بازماندگانم را صبر عنایت كنی كه بعد از شهادت من ناراحت نشوند و بدانند كه ، من امانتی بودم كه چند سال دستشان بوده و اكنون به تو بر گردانده اند وباید تو را شكر كنند كه این امانت را در راه تو داده اند.


شهید رضا طاووسی
الان كه این وصیتنامه را می نویسم درست سال نو تحویل شده و نمی دانم چطور شكر خدای را بجا اورم كه در این زمان مقدس، در این چنین مكان مقدسی هستم. من نمی دانم در این حمله چه خواهد شد ، ولی اگر انشا الله در این حمله راه كربلا باز شد و رزمندگان ما به پیروزی نهایی رسیدند كه این ارزوی همه مسلمین جهان است ولی اگر باز هم راه كربلا باز نشد و من توفیق زیارت كربلا را نداشتم ، از شما مردم شهید پرور و مخصوصا مـــادران شهدا و پدر و مادر خودم و خواهر عزیزم تقاضا دارم كه برای پیروزی رزمندگان اسلام و باز شدن راه كربلا دعا كنید . هر وقت دلتان شكست ، ان زمان بهترین وقت برای دعا كردن است .


شهید ظهیر شكری گرجان
مادر! امروز كه روز عید می باشد و سال نو می گردد تمام دنیا در نظرم به ارزش یك مشت خاك كشورم و مصلحت دینم نیست و انچه به جرات و شهامت می توانم برایت و قلب پر مهرت نثار نمایم این است كه جان و روحمان در كالبد جسم مادیمان امانتی از جانب پروردگار است كه دیر یا زود به امر الله بسویش پر می كشد و چه بسا بهتر است این روح در راه الهی طی طریقت نماید.
طبقه بندی: خاطرات زیبا از تفحص شهداء،  پیامک ها، 
برچسب ها: پیامک های شهدا، پیامک های نوروزی شهیدان، پیامک های عیدانه شهدا،  
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 30 اسفند 1391 توسط دیوانه شهید تورجی زاده (اهل کاشانم)
طراح قالب : { معاونت سایبری موسسه فرهنگی شهید محمدرضا تورجی زاده کاشان}
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic