پایگاه اطلاع رسانی شهید محمدرضا تورجی زاده
 
می رویم تا انتقام سیلی زهرا بگیریم...

نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه محبوب کاشان با تأکید بر لزوم قرارگیری فعالیت‌های انتخاباتی در چارچوب قانون گفت : در این عرصه باید از فعالیت‌های غیرشرعی، ایجاد فضاسازی مسموم و استفاده از پول‌های مشکوک و سرگردان پرهیز کرد.


حضرت آیت‌الله عبدالنبی نمازی روز جمعه مورخ 92/01/30 در شورای اداری فوق‌العاده شهرستان کاشان اظهار داشت: نامزد انتخابات شدن به لحاظ قانونی هیچ منعی ندارد اما اقدامات باید در چارچوب قوانین بوده و از فعالیت‌های غیرشرعی، ایجاد فضاسازی مسموم و استفاده از پول‌های مشکوک و سرگردان اجتناب شود.

وی با بیان اینکه حوادثی مثل زلزله اخیر دارای درس‌ها، پندها و عبرت‌های زیادی بود، ابراز داشت: یکی از این عبرت‌ها آن است که میز و صندلی ریاست و دنیا تا کنون به هیچ کس وفادار نبوده و تنها خدمت به مردم مهم و ماندگار است.

امام جمعه محبوب کاشان با تأکید بر اینکه تنها کار برای رضایت خداوند و اخلاص در عمل فناناپذیر است و فقط عمل نیک برای ابد ماندگار است بیان داشت: بنابراین تا فرصت و زمینه خدمت به مردم توسط مسئولان فراهم است باید آن را غنیمت شمارند.

حضرت آیت الله نمازی خاطرنشان کرد: امروز هر مسئولی می‌تواند در خلوت خود تعداد کارهای خوب خود را که برای رضایت خداوند انجام داده و همچنین اقداماتی که برای ارائه گزارش و دستیابی به عناوینی نظیر مدیر نمونه و یا به منظور ترفیع گرفتن انجام داده را داوری کند.

وی در ادامه، مدیریت حادثه زلزله اخیر در استان بوشهر توسط مسئولان نظام و میزان رسیدگی به حادثه‌دیدگان زلزله را مثبت ارزیابی کرد و گفت: مدیران نظام در کمترین زمان بهترین و بیشترین میزان عملکرد را در امداد و کمک‌رسانی به زلزله‌زدگان در کارنامه خود ثبت کردند.

عضو خبرگان رهبری یادآور شد: بعد از حادثه زلزله استان بوشهر توان و آمادگی مدیریت کشور باعث شد تا در کمترین زمان همه امکانات مورد نیاز مردم زلزله‌زده آماده شده و مردم استان بوشهر احساس بی‌نیازی کنند و تنها تقاضای آنان حسینیه‌ای برای عزاداری ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) باشد.

به گفته وی، ارسال امکانات بیش از نیاز زلزله‌زدگان به قدری بوده است که از پذیرفتن آن خودداری شده و مسئولان ناگزیر به فرستادن امکانات به مرکز استان شده‌اند.

نماینده ولی فقیه در کاشان همچنین از مسئولان شهرستان خواست تا با اعزام گروهی محقق و مؤلف برای ثبت جزئیات وقایع زلزله، حضور در صحنه مسئولان نظام را در تاریخ ملت ایران ثبت و ماندگار کنند.

امام جمعه معزز کاشان در ادامه انتصاب، مسئولیت‌پذیری و مسئولیت به دیگری واگذار کردن را اموری طبیعی در دنیا دانست و گفت: مهم این است که بتوانیم این کرسی موقت را محلی برای خدمت به مردم و رضایت خداوند قرار دهیم.

وی در پایان با قدردانی از تلاش‌های محمد رضوان‌نژاد معاون سیاسی اجتماعی فرماندار ویژه کاشان در دوران تصدی این مسئولیت، پیگیری و جدیت در کار، دلسوزی و تعصب دینی در فعالیت‌هایی که شریعت روی آن حساسیت دارد را از مهمترین ویژگی‌های وی عنوان کرد.

در جلسه شورای اداری فوق‌العاده امروز فرمانداری ویژه کاشان که با حضور معاون سیاسی اجتماعی استانداری اصفهان برگزار شد هادی اکبری به عنوان معاون جدید سیاسی و اجتماعی فرماندار ویژه کاشان معرفی و از زحمات محمد رضوان‌نژاد تقدیر شد.

در این مراسم همچنین حمیدرضا تأملی، محسن فخری و محمدرضا قاسمی به ترتیب به عنوان معاون برنامه‌ریزی و امور اداری مالی فرماندار ویژه کاشان، معاون امور عمرانی فرماندار ویژه کاشان و بخشدار مرکزی کاشان معرفی شدند.


طبقه بندی: خبرهای سیاسی،  اخبارشهرستان کاشان، 
برچسب ها: آیت الله نمازی، سیاست کاشان، انتخابات درکاشان،  
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 1 اردیبهشت 1392 توسط دیوانه شهید تورجی زاده (اهل کاشانم)
طراح قالب : { معاونت سایبری موسسه فرهنگی شهید محمدرضا تورجی زاده کاشان}
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic