تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی شهید محمدرضا تورجی زاده - چشم جهانیان به انتخابات ریاست جمهوری ایران است...!

پایگاه اطلاع رسانی شهید محمدرضا تورجی زاده
 
می رویم تا انتقام سیلی زهرا بگیریم...

ویلیام هیگ وزیر امور خارجه انگلیس ، انتخابات ریاست جمهوری ایران را برای جهانیان ،مهم برشمرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهید تورجی زاده کاشان ، "ویلیام هیگ" وزیر امور خارجه انگلیس در مصاحبه با روزنامه "الشرق الاوسط" اظهار داشت : چشم جهانیان به ایران پس از انتخابات است  كه قرار است تا سه هفته آینده برگزار شود.

وی در ادامه با بیان اینكه فضای مذاكرات اخیر بین ایران وگروه 1+5 نسبت به قبل بسیار بهتر بوده است مدعی شد : با این وجود از نظر فحوای كلام این مذاكرات بی نتیجه بوده وبه نظر ما وتمامی كشورهای مشاركت كننده در این مذاكرات ،ایرانی هابا این گفتگوها به صورت واقعی عمل نمی‌كنند.

"هیگ" همچنین مدعی شد : در هفته ها و ماه های پس از انتخابات ریاست جمهوری در ایران مشخص می‌شود كه به چه اندازه ایران در مذاكرات با قدرتهای جهانی جدیت به خرج ‌می‌دهد.

وزیر امورخارجه انگلیس همچنین درخصوص نشست "ژنو2" اظهار داشت : پیشرفت روبه جلو در هر زمانی به برخی امتیاز دادن ها نیاز دارد.

"ویلیام هیگ" وزیر امور خارجه انگلیس در جایی دیگر از مصاحبه خود با روزنامه" الشرق الاوسط" كه در "امان" پایتخت اردن صورت گرفت تصریح كرد : اگر سوریه بخواهد مانند یك دولت واحد عمل كند پس باید طرفین نزاع پای میز مذاكره بنشینند.

وی ادامه داد : تمامی طرف ها هم به مناسب بودن این طرح نزدیك شده اند و به این نتیجه رسیده اند كه در صورت تداوم بحران سوریه این بحران افراطی تر می شود.

وی همچنین هرگونه مداخله نظامی در سوریه را برای سرنگون كردن نظام این كشور بی نتیجه برشمرد.

منبع : باشگاه خبرنگاران
طبقه بندی: جنگ نرم،  خبرهای سیاسی، 
برچسب ها: انگلیسی ها، دشمنی انگلیس، انتخابات شورای شهر کاشان، احراز صلاحیت شده ها،  
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 5 خرداد 1392 توسط دیوانه شهید تورجی زاده (اهل کاشانم)
طراح قالب : { معاونت سایبری موسسه فرهنگی شهید محمدرضا تورجی زاده کاشان}