پایگاه اطلاع رسانی شهید محمدرضا تورجی زاده
 
می رویم تا انتقام سیلی زهرا بگیریم...

بیانیه تشکر ائتلاف اصولگرایان کاشان از حضور حماسی مردم در انتخابات

بیانیه تشکر ائتلاف اصولگرایان از حضور حماسی مردم


   بسم الله الرحمن الرحیم

                                                                                                      انا فتحنا لک فتحا مبینا

مردم شریف، غیور، ولایتمدار وشهید پرور دارالمومنین کاشان بزرگ

انقلاب اسلامی ایران به رهبری احیاگر بزرگ اسلامی حضرت امام خمینی (ره) حاصل چند دهه مبارزات شما ملت قهرمان است که همواره با حضور حماسی خود به دفاع از دستاوردهای آن و تمامیت ارضی کشور واستواری حاکمیت پرداخته اید .  اینک بار دیگر در پاسخ به ندای رهبر فرزانه انقلاب حضرت امام  خامنه ای (مدظله)، فتح الفتوح آفریدید و با خلق حماسه سیاسی، انسجام ملی را به نمایش گذاشتید و همه توطئه های دشمنان را ناکام ساختید. پیروز واقعی این میدان شمایید که پشتوانه اصلی انقلاب اسلامی، حاکمیت و پیشرفت همراه با معنویت به شمار می روید.
مردم کاشان با گذشت 33 سال از انقلاب اسلامی، بر عهد وثیق خود با آرمانهای انقلاب 57 خویش و تبلور امروزی آن در بیعت با رهبر عزیزمان حضرت امام خامنه ای، محکمتر از گذشته ایستاده اند و هیچ گونه تهدید، تطمیع و تحریمی نمی تواند در عزم و اراده آنان کمتر خللی وارد کند، بنابراین پیروز قطعی و برنده نخست انتخابات ، ملت انقلابی ایران و رهبر فرزانه آن است.
 مردم همیشه در صحنه دارالمومنین کاشان با لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب (مدظله‌ العالی) و جهت تجدید بیعت با آرمان‌های انقلاب اسلامی به صحنه آمدند تا با آرای خود که به فرموده معظم‌له رای به جمهوری اسلامی بود، مشت محکمی بر دهان استکبار به ویژه آمریکای جنایتکار، این شیطان بزرگ نظام بین‌الملل بزنند و حماسه دیگری از جنس سیاسی خلق نمایند. بی‌شک حضور پرشور مردم قهرمان ، مصونیتی است در برابر چشم طمع دشمنان نظام و این شور همراه با شعور، حاکی از زمان‌شناسی، استکبارستیزی و پایبندی به ارزش‌های اسلامی جمهوری اسلامی بود.
حضور باشکوه و پر شور و نشاط مردم کاشان  با سلایق مختلف سیاسی در انتخابات ریاست جمهوری وشوراهای اسلامی شهر، یک بار دیگر الگوی مردمسالاری دینی را به رخ دنیای مدعی دمکراسی کشید و مردم کاشان را به عنوان پیشکسوت برگزاری انتخابات در منطقه، الهام بخش ملتهای خط مقدم «بیداری اسلامی» نمود. مردم کاشان همگام با ملت بزرگ ایران 24 خرداد ماه حماسه‌ای عظیم در عرصه سیاسی خلق کردند که مهمترین پیام این حماسه باشکوه عشق مردم به نظام، ولایت و کشور است.
حضور آگاهانه مردم ولایتمدارکاشان  در پای صندوق‌های رای بار دیگر تمام نقشه‌های دشمنان را نقش بر آب کرد و این هوشیاری، دشمن‌شناسی و زمان‌شناسی مردم در دفاع از آرمان‌های اسلام و انقلاب، نعمت بزرگی برای انقلاب اسلامی است.
حضور باشکوه و مثال‌زدنی مردم در انتخابات ریاست جمهوری، شوراهای شهر و پاسخ مثبت به ندای رهبر معظم انقلاب با حیرت و خشم دشمنان همراه شد. این حضور و عصبانیت دشمنان تاییدی دیگر بر وجود بالنده جمهوری اسلامی، به دلیل زنده بودن راه و یاد و اهداف امام در اذهان ملت است.
با قدردانی از حضور پر شور مردم و تمام عوامل برگزاری انتخابات، تحقق حماسه سیاسی در 24 خرداد ماه را به رهبر معظم انقلاب و مردم شریف ایران به خصوص مردم انقلابی دارالمومنین کاشان  تبریک می گوییم و امید آن داریم تا این حضور و حماسه، فرصتی برای خلق شهری شایسته  ودرمسیر پیشرفت  همگام با معنویت ودربعد عالی تر خلق حماسه اقتصادی باشد.
ائتلاف اصولگرایان کاشان معتقد است تا این مردم در صحنه هستند هیچ گزندی به این نظام مقدس اسلامی وتعالی آرمانهای ارزشی شهرمان  وارد نخواهد شد و باید همگان بدانیم انتخابات به پایان رسید و رقابت‌ها تمام شد و اکنون زمان همدلی و همراهی برای ایجادشهری است که همه مردم انتطارش را دارند، است. اگر ذره‌ای انصاف داشته باشیم باید بپذیریم که ایران وکاشان دموکرات‌ترین انتخابات دنیا را برگزار کرد و هیچ شبهه‌ای نمی‌توانند به آن وارد کنند. حضور فراگیر و برگزاری انتخاباتی سالم و شورایی  دلسوز، بهمراه اتحاد و همدلی، همواره گوارای مردم عزیز این دیار باد. ایمان قلبی داریم که برپایه ی این حضور و همدلی، کاشانی سربلند در مسیر پیشرفت همگام با معنویت، خود راه شهیدان انقلاب اسلامی و امام عظیم الشان و سعادت و پیشرفت را خواهد پیمود، و استوارانه در سایه اشراف مقام معظم رهبری راه تعالی را طی خواهد کرد.
«ائتلاف  اصولگرایان کاشان » با تبریک مجدد این حماسه غرورانگیز و تشکر ازنماینده محترم ولی فقیه وامام جمعه محترم  کاشان حضرت آیه اله نمازی (مدظله) ، همه مجریان، ناظران و رسانه ها ، از حسن اعتماد مردم شهیدپرور کاشان ، به اکثریت نامزدهای ائتلاف  نیروهای انقلاب، این مرحله را آغاز عرصه جدیدی از مجاهدت و تلاش خستگی ناپذیر برای اعتلای کاشانی در مسیر پیشرفت و توسعه با معنویت و عقلانیت در سایه ولایت فقیه می داند.  امید که درسایه سار لطف حضرت حق وعنایت حضرت حجه بن الحسن(عج) بتوانیم درکنارمشارکت شما شهری بسازیم  درمسیر تعالی وپیشرفت که شایسته شماست .

طبقه بندی: اخبارشهرستان کاشان،  خبرهای سیاسی، 
برچسب ها: کاشان، مردم کاشان، انتخابات کاشان، شورای شهر کاشان،  
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 28 خرداد 1392 توسط دیوانه شهید تورجی زاده (اهل کاشانم)
طراح قالب : { معاونت سایبری موسسه فرهنگی شهید محمدرضا تورجی زاده کاشان}
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic