تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی شهید محمدرضا تورجی زاده - 220 هزار متر مربع از خیابان ها و معابر سطح شهرستان کاشان آسفالت و لکه گیری شده است.

پایگاه اطلاع رسانی شهید محمدرضا تورجی زاده
 
می رویم تا انتقام سیلی زهرا بگیریم...

از ابتدای امسال تاکنون   با  19 هزار  و  681  تن آسفالت، 220 هزار متر مربع از معابر اصلی و فرعی این شهر لکه گیری و آسفالت شده است.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری کاشان، شهردار کاشان با اعلام این خبر گفت:  آسفالت از جمله پروژه‏های اولویت‏دار شهرداری است .
 سعید مدرس زاده گفت: با توجه به شرایط کنونی، آنچه نیاز شهروندان را در عملیات عمرانی "آسفالت" تامین می‏کند، توجه به معابری است که هم اکنون به دلیل حفاری های شرکت آبفا از وضعیت نامناسبی برخوردار است .
وی پروژه آسفالت را از جمله پروژه‏های اولویت‏دار شهرداری دانست و گفت: یکی از مهمترین ویژگی ‌های یک شهر زیبا، وضعیت آسفالت خیابان ها و معبر شهری آن است که باعث تمایز آن شهر می شود و تاثیر زیادی را بر منظر شهری از نگاه هر رهگذری دارد.
مدرس زاده با اشاره به اینکه تامین ایمنی و سلامت جاده ها و دسترسی آسان و سریع شهروندان از بزرگترین دغدغه شهرداریها به شمار می رود گفت: متوسط عمر آسفالت در سایركشورها بین 10 تا 15 سال است که اگر بتوان عمر مفید آسفالت را در یك فرآیند كوتاه به هشت سال برسانیم این امر سبب كاهش هزینه های  قابل توجه در ارتباط با عملیات روكش، بهسازی و آسفالت معابر و جاده ها می‌شود.
وی، کند رو بلوار ساحلی، بلوار جدید الاحداث گلستان (فاز دو ناجی آباد)، شهرک آزادگان (راوند)، خیابان اباذر از میدان دروازه دولت تا میدان امام (ره)، خیابان بابا افضل، کوچه میلاد بافت جاده قمصر، لکه گیری بلوار امام رضا(ع)، ... را از جمله مکان های آسفالت شده در سال جاری دانست.
شهردار کااشان بلوار ورودی پارک بانوان منتهی به استخر مروارید، پل جدید الاحداث شهرک امیر المومنین (ع)، تقاطع خیابان نطنز و بلوار ساحلی گازرگاه و پارک انقلاب ( پایانه منطقه ای انقلاب )  از دیگر نقاط آسفالت شده امسال است.

طبقه بندی: اخبارشهرستان کاشان، 
برچسب ها: شهرداری کاشان، خیابانها، مشکلات، شهردار، مدرس زاده، شهرستان،  
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 27 دی 1391 توسط دیوانه شهید تورجی زاده (اهل کاشانم)
طراح قالب : { معاونت سایبری موسسه فرهنگی شهید محمدرضا تورجی زاده کاشان}