تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی شهید محمدرضا تورجی زاده - آیت الله نمازی در دیدار با استاندار اصفهان :

پایگاه اطلاع رسانی شهید محمدرضا تورجی زاده
 
می رویم تا انتقام سیلی زهرا بگیریم...

صدور پیام انقلاب و بیداری ملت ها منشا واهمه آمریکا از ایران است
به گزارش موسسه فرهنگی شهید محمدرضا تورجی زاده کاشان ، آیت الله نمازی امروز 91/10/20 در دیدار با دکتر ذاکر اصفهانی، استاندار اصفهان و جمعی از مسئولان شهرستان کاشان، اظهار داشتند: غرب از نفوذ تفکر عاشورایی نظام اسلامی در میان افکار عمومی جهان هراس داشته و بهانه جویی های آنها از داشتن قدرت علمی، فناوری، هسته ای و نظامی ایران اسلامی، به همین مساله مربوط است.ایشان با اشاره به اینکه در طول این سی و چهار سال عمر انقلاب، تفکر اسلامی ایران به جهان صادر شده، افزودند: اما مستکبران تنها خود را با زور سلاح به ملت ها تحمیل کرده و اکنون که گرفتار انواع بحران های اقتصادی، خلا رهبری کارآمد و اخلاقی هستند، در برابر نفوذ نرم ایران به تقلا افتاده اند.

عضو خبرگان رهبری تاکید کردند: هدف از ایجاد حکومت اسلامی، نشر ارزش های والای اسلامی و پیام رسول رحمت (ص) به جهان بوده که این امر نیازمند سرمایه گذاری در حوزه های علمیه و تربیت فقیهانی است که با آشنایی به زبان های بین المللی، آوای عدالت بخش اسلام را به گوش ملت ها رسانده و پاسخگوی اندیشمندان و ذهن های تشنه در سراسر جهان باشند.

آیت الله نمازی الگو برداری و الهام گیری سایر مردم کشورها از ملت شجاع و غیور ایران اسلامی را در گرو پویایی و رونق حوزه های علمیه دانست.

عضو ارشد جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در ادامه با اشاره به اینکه نابسامانی های جهان معاصر، ناکارآمدی و قدرت طلبی مستکبران را هویدا کرده، بیان داشتند: تنها پاسخگوی نیاز ملت ها، مکتب اهل بیت (ع) است که این مساله مسوولیت دولت، مجلس شورای اسلامی، حوزه های علمیه و همه دلسوزان و مسوولان نظام را دوچندان می کند.

نماینده مقام معظم رهبری و امام جمعه کاشان افزودند: در این شرایط باید با پرهیز از مسایل حاشیه ای و فرعی به اصول و اهداف نظام اسلامی پای بند بوده و به رسالت جهانی آن اندیشید.

طبقه بندی: اخبارشهرستان کاشان،  اخبار مختلف و متنوع، 
برچسب ها: آیت الله نمازی، عبدالنبی نمازی، نماینده ولی فقیه، امام جمعه کاشان، استاندار اصفهان، ذاکراصفهانی،  
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 27 دی 1391 توسط دیوانه شهید تورجی زاده (اهل کاشانم)
طراح قالب : { معاونت سایبری موسسه فرهنگی شهید محمدرضا تورجی زاده کاشان}