پایگاه اطلاع رسانی شهید محمدرضا تورجی زاده
 
می رویم تا انتقام سیلی زهرا بگیریم...

معاون سرمایه انسانی وزارت دفاع در تشریح جزئیات جدیدترین جنگنده ایرانی، آن را یک جنگنده فوق‌پیشرفته دانست که می‌تواند تمام نیازمندی‌های نیروهای مسلح را در صحنه نبرد هوایی پاسخ‌گو باشد.
به گزارش معاونت سایبری موسسه فرهنگی شهید محمدرضا تورجی زاده کاشان : "سردار سید مجید میر احمدی" معاون سرمایه انسانی وزرات دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در گفتگو با باشگاه خبرنگاران در تشریح ویژگی‌های جدیدترین جنگنده ایرانی که قرار است در آینده نزدیك رونمایی شود، اظهار داشت: این جنگنده یک جنگنده فوق‌پیشرفته است که می‌تواند تمام نیازمندی‌های نیروهای مسلح را در صحنه نبرد هوایی پاسخ‌گو باشد.

وی افزود: این جنگنده دارای قابلیت‌ها و ظرفیت‌های فوق‌العاده‌ای است که آن را  با آخرین فناوری‌ها و دستاوردهای نوین جهان در این عرصه، همطراز كرده است.

معاون سرمایه انسانی وزارت دفاع همچنین از دستیابی به دستاوردهایی زمینه‌ساز برای حضور هرچه بیشتر در "عرصه فضایی" خبر داد و خاطرنشان کرد: در حوزه دفاعی حضور قدرتمندانه و توسعه هرچه بیشتر را در دستور کار داریم و به زودی ملت شریف ایران خبر پرتاب "ماهواره‌های جدید ایران" را به فضا خواهند شنید.


تصاویرطبقه بندی: اخبار مختلف و متنوع،  خبرهای سیاسی، 
برچسب ها: هواپیمای جدید، جنگنده ایرانی، قاهر 313 ایران، هنر دانشمندان ایرانی،  
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 15 بهمن 1391 توسط دیوانه شهید تورجی زاده (اهل کاشانم)
طراح قالب : { معاونت سایبری موسسه فرهنگی شهید محمدرضا تورجی زاده کاشان}
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات