پایگاه اطلاع رسانی شهید محمدرضا تورجی زاده
 
می رویم تا انتقام سیلی زهرا بگیریم...

دبیر انجمن با بیان اینکه مشکلات کلیه و مثانه در مردان دو تا سه برابر بیشتر است گفت: تغییر در عادات ادراری مهمترین علامت آن است.


به گزارش معاونت سایبری موسسه فرهنگی شهید تورجی زاده کاشان به نقل از باشگاه خبرنگاران : دکتر عباس بصیری دبیر انجمن ارولوژی در نشست خبری روز سلامت مردان با بیان اینکه مرگ زود رس در آقایان خیلی شایع تر از خانم ها ست گفت : 50 در صد این مرگ ها قابل پیشگیری هستند.

 وی با بیان اینکه فشار خون ،دیابت، سکته های قلبی در تمام جوامع دنیا در آقایان شایع تر است اظهار کرد: با توجه به اینکه مردان در معرض شغل های پرخطر و درگیری های اجتماعی و اقتصادی قرار دارند بیشتر دچار این بیماری ها می شوند.

 دبیر انجمن اولولوژی تصریح کرد: در تمام دنیا، مردان مراتب  بیشتری به پزشک مراجعه می كنند، و کمتر به فکر سلامتی خود هستند.

 دکتر بصیری یاد آور شد: پروستات یکی از شایع ترین بیماری ها در مردان هست که به دلیل ایجاد عفونت ها و التهابات درگیری های بالایی ایجاد می کند که در جامعه ی ما روند افزایشی دارد .

وی با بیان اینکه مراجعات خانم ها به پزشک دو برابر مردان است یاد آور شد: سرطان مثانه در آقایان رتبه 4 و در خانم ها رتبه ی 9 را اختصاص داده است.

دکتر بصیری در پایان خاطر نشان کرد: مشکلات کلیه و مثانه در مردان 2 تا 3 برابر بیشتر است که با تغییر عادت اداراری بروز می نماید.
طبقه بندی: خبرهای جالب پزشکی، 
برچسب ها: شهید تورجی زاده، محمدرضا تورجی زاده، یازهرا، خبرهای پزشکی، سلامت مردان، سرطان در مردان،  
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 25 بهمن 1391 توسط دیوانه شهید تورجی زاده (اهل کاشانم)
طراح قالب : { معاونت سایبری موسسه فرهنگی شهید محمدرضا تورجی زاده کاشان}
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات